Pınar ALTUĞ

takip eden kullanıcılar

Pınar ALTUĞ
19 Nisan 2013 11:36
Pınar ALTUĞ
Pınar Altuğ'un gurur duyduğu dizi! Geçtiğimiz aylarda final bölümü yayınlanan 'Ç...

Pınar Altuğ'un gurur duyduğu dizi!
Geçtiğimiz aylarda final bölümü yayınlanan 'Çocuklar Duymasın' dizisinin çekimlerine aynı kadroyla, kısa süre sonra yeniden başlayacaklarını söyleyen Pınar Altuğ, "Çok heyecanlıyım. Dizi, Eylül'de başlayacak. Rekora gidiyoruz. Bu diziyle gurur duyuyorum" dedi.


PINAR ALTUĞ ATACAN

19 Nisan 2013 11:33
Pınar ALTUĞ
Pınar Altuğ'u çok mutlu eden sürpriz 'Evliliğimizin beşinci yılında kocam bana b...

Pınar Altuğ'u çok mutlu eden sürpriz
'Evliliğimizin beşinci yılında kocam bana büyük bir sürpriz yaptı' diyen Pınar Altuğ, o sürprizi canlı yayında anlattı.

Beş yıldır oyuncu Yağmur Atacan ile mutlu bir evlilikleri olan Pınar Altuğ, evliliklerinin beşinci yıldönümünde neler yaşadığını canlı yayında anlattı.

2. Sayfa programına konuk olan Pınar Altuğ, 'Evliliğimizin beşinci yılında kocam bana büyük bir sürpriz yaptı. Beni bir yere götüreceği belliydi ama nereye gideceğimi havaalanına gidene kadar bilmiyordum. O yüzden çok hoş bir seyahat yaptık ' diye konuştu.

BAŞ BAŞA ROMANTİK BİR SEYAHAT GEÇİRDİK

Eşiyle Venedik'e gittiğini belirten Altuğ, 'Hakikaten çok güzel, çok romantik bir seyahat oldu. Çok ihtiyacım olan, iki günde olsa iyi bir araydı. Baş başa güzel bir iki gün geçirdik' dedi.

AYNI BİNADA ÇALIŞIYORUZ AMA BİRBİRİMİZİ ZOR GÖRÜYORUZ

Eşiyle pek görüşemediğini söyleyen Pınar Altuğ, 'Başbaşa kalmak çok iyi geldi. Aynı binada çalışıyoruz ama birbirimizi zor görüyoruz ' şeklinde konuştu.


PINAR ALTUĞ ATACAN

19 Nisan 2013 11:30
Pınar ALTUĞ
Pınar Altuğ, meslek değiştirdi! Oyuncu ve Sunucu Pınar Altuğ Atacan, kendi zevki...

Pınar Altuğ, meslek değiştirdi!
Oyuncu ve Sunucu Pınar Altuğ Atacan, kendi zevkini yansıtan birbirinden şık ayakkabı ve çantalardan oluşan koleksiyonu ile moda dünyasına adım attı.

Pınar Altuğ Atacan’ın trendy, şık ve uygun fiyatlı olarak tanımladığı “By Pınar Altuğ” markalı koleksiyon bugün ilk olarak online alışveriş sitesinde satışa sunuldu.

Televizyon dünyasının sevilen yıldızlarından, oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ Atacan, hem rahat hem de şık olmak isteyen kadınlar için kendi tarzını yansıttığı özel bir ayakkabı-çanta koleksiyonu hazırladı.

Sadece morhipo.com’da satışa sunulacak olan By Pınar Altuğ markalı ürünlerin tanıtımını da üstlenen Pınar Altuğ Atacan, kameraların karşısına geçerek kendi tasarladığı ürünlerle birbirinden güzel pozlar verdi.

Yüksek topuklu ve dekolte ayakkabıların ağırlıklı olarak yer aldığı koleksiyonda renk seçimleri de dikkat çekici.
Ürünlerde siyah, kahverengi ve krem gibi klasik renkleri neon renklerle kombinleyen Altuğ; kırmızıyı altın sarısı ile birlikte kullanırken, metal detaylara da sıkça yer vererek trendleri yakından takip ettiğini gösteriyor. By Pınar Altuğ koleksiyonu; Pınar Altuğ Atacan’ın tarzını beğenenler için kullanışlı ve stil sahibi tercihler sunuyor.

Pınar Altuğ Atacan, kendisini tasarımcı olarak görmediğini belirterek; “Sadece sevdiğim stilde ayakkabı ve çantalar yaptım.

Giymekten hoşlandığım ürünleri benimle aynı fikirde olan kişilerle paylaşmak istedim. Tarzımı beğenen, hem rahatlığına
hem de şıklığına önem veren kadınların ilgisini çekecek, uygun fiyatlı, moda ve şık bir koleksiyon hazırladığımı düşünüyorum” dedi.

Pınar Altuğ`u bu özel gününde yakın dostları Özlem Yıldız ve Ceyda Düvenci yalnız bırakmadı.


PINAR ALTUĞ ATACAN

19 Nisan 2013 11:27
Pınar ALTUĞ
Yat tekstili işine girerek ticarete atılan Pınar Altuğ yakın zamanda sürpriz bir...

Yat tekstili işine girerek ticarete atılan Pınar Altuğ yakın zamanda sürpriz bir projeyle sevenlerinin karşısına çıkacak.
Ünlü oyuncu sır gibi sakladığı projesi hakkında ser verip sır vermezken, konuyu twitter hesabına yazdığı 'Beni çok ama çok heyecanlandıran, hayatımın en önemli projelerinden birinin gerçekleşmesine sadece on gün kaldı. 10 nisan' satırlarıyla duyurdu.

Bu arada Altuğ, bir takipçisinin 'Kızınızla annenizin doğum günü aydımıydı?' sorusuna 'Babamla kardeşimin doğumgünü aynı, annemin ölüm günüyle kızımın doğum günü aynı' diye cevap verdi.

KOŞARKEN RÜZGAR GELİYOR SERİNLİYORUM

Altuğ ayrıca koşup terleyen kızı Su ile aralarında geçen ilginç diyaloğu da twitter hesabında yazdı. Koşup hastalanmasından korktuğu kızının kendisine 'Koşarken rüzgar geliyor serinliyorum' diye yanıt verdiğini ifade eden Altuğ'a bir anaokulu öğretmeni de tavsiyelerde bulunu. Altuğ, anaokulu öğretmeninin 'Annesi bırak koşsun sakındıkça daha da hasta olur bir anaokulu öğretmeni olarak özgür kalmalılar diyorum:)) sevgiler' mesajına 'Ama zaten öksürüyor' yanıtını verdi


PINAR ALTUĞ ATACAN

19 Nisan 2013 10:53
Pınar ALTUĞ
Sayfamızda herhangi bir şekilde link paylaşımı, sohbet içerikli mesajlarla birli...

Sayfamızda herhangi bir şekilde link paylaşımı, sohbet içerikli mesajlarla birlikte argo kelime kullanan kullanıcılar, uyarılmaksızın sayfamızdan uzaklaştırılacaktır !

19 Nisan 2013 10:53
Pınar ALTUĞ
Sayfamızda herhangi bir şekilde link paylaşımı, sohbet içerikli mesajlarla birli...

Sayfamızda herhangi bir şekilde link paylaşımı, sohbet içerikli mesajlarla birlikte argo kelime kullanan kullanıcılar, uyarılmaksızın sayfamızdan uzaklaştırılacaktır !

19 Nisan 2013 10:53
Pınar ALTUĞ
Sayfamızda herhangi bir şekilde link paylaşımı, sohbet içerikli mesajlarla birli...

Sayfamızda herhangi bir şekilde link paylaşımı, sohbet içerikli mesajlarla birlikte argo kelime kullanan kullanıcılar, uyarılmaksızın sayfamızdan uzaklaştırılacaktır !

15 Nisan 2013 16:52
Pınar ALTUĞ


Pınar ALTUĞ ATACAN

15 Nisan 2013 16:50
Pınar ALTUĞ

15 Nisan 2013 16:43
Pınar ALTUĞ


Pınar ALTUĞ ATACAN

15 Nisan 2013 16:35
Pınar ALTUĞ


PINAR ALTUĞ ATACAN

12 Nisan 2013 17:38
Pınar ALTUĞ

12 Nisan 2013 17:36
Pınar ALTUĞ


Pınar ALTUĞ ATACAN
11 yeni fotoğraf

29 Eylül 2012 01:38
Pınar ALTUĞ


ATACANLAR TATİL

29 Eylül 2012 01:33
Pınar ALTUĞ


ATACANLAR *

29 Eylül 2012 01:26
Pınar ALTUĞ
Pınar Altuğ sinema için yanıp tutuşuyor Hürriyet gazetesinin sorularını yanıtla...

Pınar Altuğ sinema için yanıp tutuşuyor

Hürriyet gazetesinin sorularını yanıtlayan güzel oyuncu Pınar Altuğ, "Peki imkan olsa bir sinema filminde oynamak ister miydiniz?" sorusuna verdiği yanıt ile dikkat çekti.

Çocuklar Duymasın dizisi ile oyunculuğunu bir hayli geliştiren Altuğ, bu soruyu şu yanıtı verdi:

"İstemez olur muyum! Kim beyazperdede, o kocaman büyülü yerde kendini görmek istemez!"

Daha önce sinema filmlerinden bir iki teklif aldığını dile getiren Altuğ, "İçinde olmaktan çok mutluluk duyacağım işler değildi, o yüzden kabul etmedim. Bir proje vardı, sadece o beni çok heyecanlandırmıştı. Kültür Bakanlığı desteğiyle çekilecekti. Dansçı bir kızın hikayesiydi. Sanırım maddi destekle ilgili sıkıntılar oldu ve proje iptal edildi" diye konuştu.


Pınar ALTUĞ ATACAN

29 Eylül 2012 01:22
Pınar ALTUĞ
Ben yapmacık değilim Yıllardır hem “Çocuklar Duymasın” dizisi, hem sunucu hem...

Ben yapmacık değilim

Yıllardır hem “Çocuklar Duymasın” dizisi, hem sunucu hem de reklam filmi oyuncusu olarak ekranda... Buna rağmen hâlâ kendini tam olarak ifade edememekten, anlaşılamamaktan dertli... Pınar Altuğ, kendisi için “yapmacık” diyenlere, “Benim nerem yapmacık” diye isyan ediyor.

Son zamanlarda sizi bir deterjan reklamında izliyoruz. Ünlü, yoğun tempodo çalışan, maddi imkanları yüksek bir kadın olarak gerçekten evde temizlik yapıyor, çamaşır yıkıyor musunuz?

- Temizlik yapmam ama kızım yere bir şey döktüyse eğilir silerim. Biri gelsin de silsin deyip üstünden atlamam. Ayrıca zorda kalsam, kimse olmasa, temizlik de yaparım. Yazın teknede yaşıyoruz, dolayısıyla temizlik, yemek, her şey bizde. Çamaşırları da ben yıkıyorum, hatta teknenin önüne asıyorum. Ama yalan söyleyecek değilim, evdeyken yardımcılarımdan destek alıyorum.

SU BEBEK GÖZLER ÖNÜNDE BÜYÜDÜ

Yemek yapmaya fırsatınız oluyor mu peki?

- Bizim evde benden başka kimse yemek yapmaz. Son dönemde çok yoğun değildim, daha insaflı çalıştım. “Çocuklar Duymasın”ı bir veya iki günde çekiyorduk, kalan zaman benimdi. Kızım da öğlene kadar okulda olduğu için sabahtan sporumu yapıp, arkadaşlarımla buluşuyordum. Kendime vakit ayırabildim. Spor hayatıma geri döndüm ve 8 kilo verdim. Hem diyet yaptım hem de sıkı spor. Biraz geç oldu ama kızım 3 yaşındayken formuma kavuştum.

Saç rengi de değişmiş...

- Saçlarım çok çabuk uzuyor. O yüzden 15 günde bir dip boyası yaptırıyorum. Onunla kalmıyor, sürekli yenilik arıyorum. Google search yapın, envai çeşit saç rengi ve modelle çıkarım karşınıza. Saç rengini ve modelini çok sık değiştiren biriyim.

DANSÇIYI OYNAMAYI ÇOK İSTEMİŞTİM

“Çocuklar Duymasın” uzun zamandan beri devam ediyor. Düzenli bir kazanç ve oturmuş bir iş... Hiç “Şöyle iddialı bir karakterle seyirci karşısına çıkmak isterdim” dediğiniz olmuyor mu?

- “Şöyle bir rol olsa da oynasam” diyen biri değilim. Onun yerine yeni projeler geldiğinde “Bana teklif edilen karakteri yapabilir miyim, yapamaz mıyım” diye bakıyorum. Ayrıca kimse beni öyle bir role uygun görmedi ki teklif gelmedi.

Peki imkan olsa bir sinema filminde oynamak ister miydiniz?

- İstemez olur muyum! Kim beyazperdede, o kocaman büyülü yerde kendini görmek istemez!

Hiç teklif almadınız mı?

- Daha önce bir, iki teklif geldi. İçinde olmaktan çok mutluluk duyacağım işler değildi, o yüzden kabul etmedim. Bir proje vardı, sadece o beni çok heyecanlandırmıştı. Kültür Bakanlığı desteğiyle çekilecekti. Dansçı bir kızın hikayesiydi. Sanırım maddi destekle ilgili sıkıntılar oldu ve proje iptal edildi.

Ne zaman gelmişti o teklif?

- Çol oldu... O zaman yaşım daha da küçüktü, 10 sene önceden bahsediyorum.

BAKIMLI OLMAYI ANNEMDEN ÖĞRENDİM

Yıllardır oyunculuk ve sunuculuk konusunda istikrarlı bir çizginiz var. “Bir yere gelmek değil, o yerde kalmak zordur” denir ya... Siz aynı çizgide kalmayı nasıl başardınız?

- Şanslıydım ben. Çok iyi ekiplerle çalıştım. Genelde iyi yerlere gelen, uzun soluklu projelerde yer aldım. Bu süre içinde elbette önünüze çıkanlar oldu, bazı aksilikler yaşadık. Ama onlara takılmıyorum. Ben hep önüme bakıyorum. Hiçbir polemiğe girmiyorum, kimseye cevap vermiyorum. Ben çıkıp çan çan, elim belimde konuşmayı sevmem. Annemden, babamdan öyle görmedim ki. Sadece önüme baktığım için de bulunduğum yerdeyim.

Siz anne olduktan sonra kendini bırakan kadınlardan da değilsiniz...

- Ben çok düzgün yetiştirildim çünkü... Daha küçücüktüm, altımda başka bir şey, üstümde başka bir şey, saçım dağınık dolaşamazdım. Annem izin vermezdi. “Bu ne hâl? Git adam gibi giyin, gözümün zevkini bozuyorsun” derdi. Mükemmeliyetçi bir annem vardı. Öyle yetiştirdiği için başka türlü olmayı, görünmeyi bilmiyorum. Beni çok makyajlı görmezsiniz ama saçım başım hep düzgündür, derli topludur. Boyalı, süslü gezmem ama bakımlı gezerim. Zaten ruhumda var. Göz önünde biriyim, neden bozayım ki kendimi!

Fazla kiloların gitmesi neden zaman aldı?

- Su iki aylıktı, “Bir Şarkısın Sen”e başladım. Karnımı, belimi sıkan tuvaletler giyiyordum. Sıkı çorap giyiyordum ki bacaklar derli toplu dursun. Kolum kalın görünüyorsa, kapatıyorduk. İki sene önce de diyet ve sporla şimdiki görüntüye gelebilirdim. Ama o zaman kızımla vakit geçirmeyi tercih ettim. İyi ki yaptım. Şimdi onun kendi hayatı var. Okuluna gidiyor, arkadaşlarıyla öğlene kadar vakit geçiriyor. Ben de sporumu yapıyorum. Öğleden sonram yine ona ait oluyor.

SAYGISIZLIK YAPILIRSA TAVRIMI KOYARIM

Sizi yapmacık bulan bir kitlenin olduğunu mutlaka biliyorsunuzdur. Neden böyle düşünüyorlar sizce?

- Güleryüzlü olduğum için! Ben mutluysam yüzüm güler. Mutsuzsam gülmez. Uzun zamandır da benim içim gülüyor. İşte sırf bu yüzden “Yapmacık” diyorlar. Benim nerem yapmacık!

Haksızlığa uğradığınızı düşünüyor musunuz bu konuda?

- Dünyanın en güzel yemeğini yapın, 20 kişi gelsin yesin. İçlerinde beğenmeyenler, eleştirenler çıkar. Dolayısıyla yüzde 100 herkese kendinizi beğendirmeniz mümkün değil. Biri yüzünüzü beğenir, dişinizi beğenmez. Öteki saç renginizi beğenmez. Eleştirinin her türlüsüne çok açığım, saygı sınırları olduğu sürece. Saygısızlık noktasına geldiğinde tavrımı koyuyorum.

SU, HÂLÂ ANA KUZUSU

Su küçücüktü, şimdi yavaş yavaş birey oluyor. Ne hissettiriyor ondaki bu değişim?

- Okula gidiyor, çok özlüyorum onu. Su hâlâ ana kuzusudur. Kucakçıdır. Özellikle ekstra ağırlık çalışıyorum onu kucağımda rahat taşıyabileyim diye.


Pınar ALTUĞ ATACAN

29 Eylül 2012 01:18
Pınar ALTUĞ
Sayfamızda herhangi bir şekilde link paylaşımı, sohbet içerikli mesajlarla birli...

Sayfamızda herhangi bir şekilde link paylaşımı, sohbet içerikli mesajlarla birlikte argo kelime kullanan kullanıcılar, uyarılmaksızın sayfamızdan uzaklaştırılacaktır !
BİLGİNİZE "Pınar ALTUĞ ATACAN " FAN SAYFASIDIR..

30 Ağustos 2012 21:07
Pınar ALTUĞ
Su kuşu Pınar Altuğ-Yağmur Atacan çifti, Bodrum'un ardından soluğu Çeşme'de ald...

Su kuşu

Pınar Altuğ-Yağmur Atacan çifti, Bodrum'un ardından soluğu Çeşme'de aldı. Kızları ile Marrakech'e giden çift, gün boyu denizdeydi. Ancak bu kez nedeni kızları Su'ya yüzmeyi öğretmekti.

Kızları kucağında saatlerce denizde kalan ikilinin keyfine diyecek yoktu. Denizden çıkmamak için annesine direnen 3 yaşındaki Su'yu görenler, "Tam bir su kuşu oldu" dedi.

30 Ağustos 2012 21:03
Pınar ALTUĞ
Minik Su gecelerde Annesiyle gece gezmesine çıkan Su, oyuncak ayısını bırakmadı...

Minik Su gecelerde
Annesiyle gece gezmesine çıkan Su, oyuncak ayısını bırakmadı

Başaran Grup tarafından Bodrum'da açılan Ramada Otel'in verdiği davette gözler minik Su'daydı. Annesi
Pınar Altuğ ve babası Yağmur Atacan ile davete katılan Su, bir an olsun elinden oyuncak ayısını düşürmedi.

GÖZLER ONDA!
Sevimliliğiyle herkesin ilgi odağı haline gelen minik Su, alışık olmadığı gecelere yenik düştü. Davetin sonunda uyuyakalan Su, evine annesinin kucağında döndü.


Pınar- Su ATACAN