Forum Aşk / İlişkiler kendi aralarında yüzük takmak
8 Temmuz 2009 14:53
sâki
arkadaşar belki kendiniz,belki çevrenizde çiftlerin kendi arasında yüzük takmalarına tanık olmuşsunuzdur.aileden habersiz,kendi aralarında yüzük takma olayına bakış açınız nedir?
sizce sonu olan,samimi bi davranış mı? yoksa bi anlık heves mi?
8 Temmuz 2009 14:56
sâki
ben sadece bakış açınızı merak ettim.
mesela ben erkek arkadaşımla yüzük takma olayına karşıyım.yüzüğün geleneksel,kültürel bi anlamı vardır.aile onay verir ve aileler takar.
bence bu biraz basitleştiriyor.
8 Temmuz 2009 14:59
magna_peccatrix
manasız...
8 Temmuz 2009 15:08
sâki
işe yaramayan arama motoru

napim açılmışsa,git orda ki başlığa da yaz bu başlık bi daha açıldı die.
8 Temmuz 2009 15:10
sâki
yok ya heveslik bi durum değil,başlık açmak için açmadım zaten.bu benim aynı zamanda insan ilişkileri zartı zurtu dersimden araştırma ödevim.ha bu başlık ha o başlık farketmez.
8 Temmuz 2009 15:11
Mığısı Kurt
kendi aralarında taktıysalar hala büyümemişlerdir evcilik oynuyorlardır.
8 Temmuz 2009 15:24
nüperide

lesmeralda demis ki:
heves bence.. ama çoğunlukta sonu olmayan bi heves.. madem yüzük takmak istiyorsun ailelerin bilmesinin ne sakıncası olabilir ki? eğer onlar bilemeyecek kadar durum vahimse o zaman da tek başınayken yüzük takmanın bi mantığı yok bence.

düşünün bi,, aranızda takıyorsunuz ama eve gelince aile görmesin diye çıkarmak zorunda kalıyorsunuz. o yüzük parmaktan çıkacaksa takmak ne kadar heveskar ortada.. yok ailenin yanında takabiliyorsa o zaman ailelerin bilmesinin sakıncası da yoktur.. iki ucu boklu deynek yaaaa.. boşver çok düşünme:D

ALKIIIIŞŞŞŞŞ