Forum Konu Dışı Sevgiliye Küfürler
15 Nisan 2009 08:47
Deniz ..!
Yeminlerim kar etmiyor, isyan haykırışlarımı dizginlememe dair. Bitmiyor bir türlü düzenbaz yüreğinin yadı gönlümde. Kapanmıyor bir türlü hayalimde hayalini sergileyen sahnenin perdesi. Gitmiyor bir türlü sinsi seslenişlerin kulaklarımdan ve bütün kendimi kaybedişlerim aklımdan….

Nakış nakış işleyip desen desen dokuduğun, sonra da bir güzel sergilediğin allı yeşilli aldatmışlıklara elinde bir kenar süsü oluşumla düştüğüm çukuru, battığım alçaklıkları hatırımdan atamıyorum bir türlü. Onun için sözlerim yine sana ve yine küfürlü…

Yüreğine alkış tutar olmuş, acaba sinende gerçekten bir yürek var mı diye sineni yoklamamış eller. Methini eder olmuş dilindeki zehri dilinden tatmamış diller. Adını yazar olmuş, sahte çığlıklarına aldanarak ucuz ama saf kahramanlıklarını yanına alıp ta “eyvahlarının” ortasından seni çekip kurtarma adına kendi kendini kırmamış kalemler. Bilirim kendimden… Senin gibi bir ustanın ellerinde onlar ne kadar biçareler ! Ruhunun açlıklarına hizmet ettirilmektelerken... Masumca ve usulca…

Bunu yapan herkes hep kıymetli olmuştur senin için.( Beni de ondan sevmiştin güya) İlgiye kayıtsız kalamazsın zira… İlgisizliğe de mutlaka… Aldatırsın ilgilenmeyeni, kandırırsın doyurmaya yetmeyeni. Herkesin değer ölçüsü ruhunu doyuma yaklaştırma oranlarına bağlı olduğundan kimse kendisine verdiğin değerden emin olmamalı asla.

Ruhunun dehlizleri açlıktan kudurmaya başlayınca tüm değerleri geriye alırsın anında. Çok severken sevmez olursun bir anda.Gözünde melek olan bir insan, senin ruhundan gelen gurultulara değilde kendi ruhuna kulak verecek olursa hayvan olabilir sence oracıkta. Engizisyonlarının acımasızlığında aforoz edilir hemen. Ruhuna yani tek kişilik dininin kutsal putuna saygısızlıktan…

Kendi manastırında kendine tapınmaya adadığın hayatını, siyaha inat büründüğün bembeyaz giysilerle beraber takındığın“Bakire Meryem” masumiyetiyle örtbas ederken, insanların gözünde bir azize olmanın sinsi mutlulukları kıpırdıyor içinde. Duyuyorum bunu. Sözlerini değil, gerçeğini dinlemeyi öğrenmiş kulaklarımla duyuyorum.

O kadar masumsun ki sevgilim, şeytanlar bile masumlaşıyor yanında…

Türlü hile ve desiselerle cehennem çukurlarına kadar yandaşlarını peşinde sürükleyen fakat alevler kendini hissettirmeye başlayınca yandaşlarına yüz çevirerek “Ben artık sizinle değilim, ben Allah’a isyan etmekten Allah’a sığınırım” diyerek yandaşlarını cehennemleriyle baş başa bırakan İblis, ne kadar da masum duruyor yandaşını milyonlarca cehennemle baş başa bırakan İBLİSİMİN yanında!

Kaç cehenneme götürdün de yalnız bıraktın oralarda hatırla… Hatta kocaman bir cehenneme çevirdin tüm benliğimi zamanla.

Cehennem bana, yanılmak bana…

Sen kaçmışlığınla baş başa...
Olsun. Bir gün her şey bitecek ve Tanrı sana senden olan bir ceza biçecek.

……İblis bile sana küfür edecek ve…

Seni seviyorum diyecek.
15 Nisan 2009 13:43
Kara Kedi
sevgilim, bugün tuvaletteyken seni özlediğimi sıçarken keşfettim.kıçımdan düşen her bi parça bokum gibiydi yüzün ama ben yine dezenfekte edilmş bir göt gibi seviodum seni..
31 çektiiğinde aklına geliyormuyum acaba.şayet geliosam çükün kopsun tşşakların sönsün..
he bide bi kedi aldım senden iyi olmasn ...neyse anladın sen..
hoşçakal sevgili yeni bir tuvalet özleminde sifonlu senfoniyle görüşmek üzere:)
15 Nisan 2009 13:48
Deniz ..!
Millet manyaklaştı :))))
15 Nisan 2009 14:17
Mehmet Emre
Kapanmaz ya süper bence:)
15 Nisan 2009 14:18
Deniz ..!
Herkeste biraz olduğu için bundan hoşlanıyorlar galiba :)) Kapanmaz kapanmaz...
15 Nisan 2009 14:33
Mehmet Emre
geri diince küfr olarak adledenleri kınıyorum....
15 Nisan 2009 18:46
şurimşine
güzel yazı...
15 Nisan 2009 19:00
-suz -suz
Edep ya HU!
15 Nisan 2009 20:37
West West
..................(eski sevgiliye küfür ):P
lolucanı getirin caizmidir hocam bi cvp