Forum Konu Dışı Parfüm mü deodorant mı?
1 2 3 4 5 6
17 Ekim 2008 22:14
Souvereign Jr
çok merak ettiğim bir soruyla karşınızdayım.

sizce parfüm mü daha kullanışlı daha güzel yoksa deodorant mı? siz hangisini kullanıyosunuz? aralarında ne fark var aydınlatır mısınız?

bugün Forum Bornova'da body shop diye bi mağaza var ona girdik de tenlere göre farklı parfüm çeşitleri varmış şaşırdım valla daha önce hiç duymamıştım...

bence deodorant daha kullanışlı hem de daha hesaplı.
17 Ekim 2008 22:15
kapsül
nasıl yav?ikisinin de kullanış amacı farklı
17 Ekim 2008 22:18
Fırat Aydın
Rakı mı balık mı gibi olmuş bu soru. Onlar etle tırnak, bir elmanın iki yarısı, bir fidanın güller açan dalları :)
17 Ekim 2008 22:19
Abbas Kornikova
banyodan çıkınca deodarantı sıkarsın çiplak vücuduna, ki hatta karın kaslarını sıkar bi tribe girersin. gömleğini giydikten sonra boynun her iki tarafına da pıt pıt olmak üzere parfümünü sıkarsın, sonra akarsın aga. halısaha maçından çıktıktan sonra deodarant sıkılır, parfüm terli ficüda sıkılmaz.

bu soruyu ben hiç böyle düşünmemiştim.
17 Ekim 2008 22:20
kapsül
deodarant duştan sonra koltuk altı bölgesine sıkılır.ter kokmamak için.parfüm güzel kokmak için boyun bölgesine sıkılır.kıyaslamak anlamsız ikisini.elma armut gibi
17 Ekim 2008 22:22
Souvereign Jr
en açıklayıcı cevap senden geldi. ben genelde deodorant kullanıyorum her zaman, parfüm yerine de deodorant kullanıyorum ama...

aralarında böyle ince bir detay olacağını tahmin etmemiştim.

kapsül demis ki:
deodarant duştan sonra koltuk altı bölgesine sıkılır.ter kokmamak için.parfüm güzel kokmak için boyun bölgesine sıkılır.kıyaslamak anlamsız ikisini.elma armut gibi
17 Ekim 2008 22:23
Abbas Kornikova
ben de söyledim, en azından bi teselli armağını hakkım
17 Ekim 2008 22:24
Souvereign Jr
parfüm terli ficüda sıkılmaz.

evet bi de bu var işte. o yüzden deodorant daha kullanışlı tabi parfümün kokusu kalıcı bi de , deodorantın kokusu uçup gidiyo 5 dakika içinde... o yüzden de parfüm daha güzel.

en iyisi set olarak almak o zaman hem parfüm hem de deodorant.
17 Ekim 2008 22:24
Gülücüq :)
parfüüüm!
17 Ekim 2008 22:25
Souvereign Jr
bugün Forum Bornova'da body shop diye bi mağaza var ona girdik de tenlere göre farklı parfüm çeşitleri varmış şaşırdım valla daha önce hiç duymamıştım...

bir de bu soru var peki bunu nası anlıcaz ki? tenimize uygun parfümü nerden bulacağız? nası anlıcaz daha doğrusu?
17 Ekim 2008 22:26
kapsül
bir de bu soru var peki bunu nası anlıcaz ki? tenimize uygun parfümü nerden bulacağız?

sevgilinle gidiceksin deniyip koklatıcaksın hatuna.hangisini beğenirse odur :D
17 Ekim 2008 22:27
Abbas Kornikova
hacı sorarsan söylerler herhalde, öyle anlaşılır o.
1 2 3 4 5 6