Forum Sinema / Televizyon senaryo yazmak isteyenlere örnek
1 2 3 4 5
24 Nisan 2010 18:51
Serkan Karaçelik
TÜRK YAPIMCILARI FRANSIZ SENARYOSUNU TERCİH EDİYOR.FAKAT EN İYİSİ BENCE TENİK YAZIM OLARAK AMERİKAN TEKNİYİ İLE YAZILAN SENARYODUR. ARTIK ÜLKEMİZDEKİ SENARİSTLER BİR ŞEYLER YAZMA KONUSUNDA CİDDİ BİR SIKINTIYA GİRMİŞLERDİR.BUNUN EN BİLİRGİN ÖRNEKLERİNDEN BİRİSİ DE,YAZARLARIN YAZMIŞ OLDUĞU KİTAPLARI SENARYOYA UYARLIYOR OLMALARIDIR.İYİ BİR SENARYO YAZMAK İSTİYORSANIZ SÜREKLİ KİŞİLERİN HAYATLARINDA KARŞILAŞTIKLARI OLYLARI ANLAMAK VE EMPATİ KURMAKTAN GEÇER.ASLINDA BENDE KİTAPLARI SENARYOYA UYARLAMAYI TERCİH EDENLERDENİM.BUNUN NEDENİ DE BAZI ŞEYLERİ GÖREMEMİŞ VE YAŞAYAMAMIŞ OLMAMDANDIR.YANİ OLAYLARA VE DÜNYAYA OLAN BAKIŞINIZI GENİŞ TUKMAK GEREKİYOR İYİ BİR SENARYO YAZMAK İÇİN.
13 Aralık 2010 02:24
Can Lakot
mrb arkadaşlar,tüm yazıları dikkatle okudum.güzel bir sohbet olmuş karşılıklı..Senaryo çalışmalarımızı paylaşmak üzerine konuşmak isterim..mail: by_lakot@msn.com face:can lakot
28 Haziran 2011 18:23
Melek Şayir
selam arkadaşlar bende dizi yazmak istiyorum süper bir seneryo var ama nasıl başlıyıcağımı bilemiyorum
28 Haziran 2011 18:43
Ahmet Özdemi®lek
Aleyküm Selam

Filmin sonundan başlayın
25 Şubat 2012 09:20
Umut Bulus
Senaryoekibi.com olarak yeni kurulmuş olan senaryo ekibimize çalışma arkadaşları arıyoruz !
Senaryoekibi.com sadece yazım grubu değildir. Bir prodüksiyon bünyesinde, ürettiklerimizi çekebilecek olanaklara sahibiz. Öncelikle kısa film, klip ve reklam filmleri olmak üzere, ilerleyen zaman içerisinde uzun metraj film çekeceğiz. Biz biliyoruz ki ; `` Bir zincir en zayıf halkası kadar güçlüdür ancak.`` işte tam da bu yüzden sizleri de aramızda görmek ve daha güçlü bir ekip olmak adına desteğinizi bekliyoruz..
İletişim için sitenin iletişim kısmından girebilir veya info@senaryoekibi.com adresine e-mail atabilirsiniz..
25 Şubat 2012 23:16
Caploonbaa ..
lan ahmet..! hehe

Ahmet Özdemi®lek demiş ki:
Aleyküm Selam

Filmin sonundan başlayın
25 Şubat 2012 23:19
Ahmet Özdemi®lek
Çok iyi yönlendirme yaparım abi...

Karsamba ... demiş ki:
lan ahmet..! hehe

Ahmet Özdemi®lek demiş ki:Aleyküm Selam

Filmin sonundan başlayın
26 Şubat 2012 02:27
Guest 54896541
senaryo benim isim bekleyn beni
12 Ağustos 2012 20:15
Umut Bulus
Türkiye`de ilk defa ONLINE SENARYO KURSU düzenleniyor ! Her yerden katılabileceğiniz bu kursun diyatı da çok uygun !

Sitemiz üzerinden online senaryo kursu düzenlenecektir. Kursu Altın Portakal`lı Refik Güley verecektir. Eylül ayının son haftasında başlayacak ve 2 ay sürecektir.

Biri salı akşam saatlerinde, diğeri cumartesi gündüz olmak üzere 2 farklı sınıf olacaktır. Haftada 3 saatten oluşacak kurs Refik Güley tarafından verilecektir. Refik Abi`nin özgeçmişi ve kurs programı sayfanın altına eklenmiştir.

Web üzerinden bir platform üzerinden düzenlenecektir. Bu platform üzerinde hem sesli iletişim kurulabilecek, hem yazı yazılabilecektir. Bir beyaz tahta üzerinde çizimler, anlatımlar yapılabilecektir, görsel malzemeler kullanılacaktır. Katılımcılar sesli veya yazılı olarak katılabilirler, mikrofonlarını takarak konuşabilirler. Platform Refik Abi`nin kontrolünde olacak, söz isteyen kullanıcı izin verdiği anda konuşabilecektir. Sorularınızı, projelerinizi tartışabileceksiniz. Ayrıca bir gün belirlenecek ve o gün içinde attığınız e-mailler hafta içinde cevaplanacaktır.

Kurs Programı, ücretleri ve eğitmenimizin CV`sine www.senaryoekibi.com adresinden ulaşabilirsiniz.
www.senaryoekibi.com
12 Eylül 2012 18:25
Oğuzhan Koç
Mekan hakkında ayrıntılı bilgi verilmesi gerekirdi
31 Aralık 2013 12:44
Ege Saruhanlı
ver pacino benım bır rıcam var bır 10 dk senoryoya ıhtıyacım var 4 tane yazdın ya klişe dedı ya ruya olma dedı bır bahane buldu hoca bana cekımı kolay ama enteras bı hıkye lazım bana naıl yardımcı olursun modfrre34@hotmail.com burdan bana ulasabılırsın tsk ederım sımıdıden
31 Aralık 2013 12:45
Ege Saruhanlı
arkadaslar benım bır rıcam var bır 10 dk senoryoya ıhtıyacım var 4 tane yazdın ya klişe dedı ya ruya olmaz dedı bır bahane buldu hoca bana cekımı kolay ama enteras bı hıkye lazım bana nasıl yardımcı olursunuz modfrre34@hotmail.com burdan bana ulasabılırsın tsk ederım sımıdıden
1 2 3 4 5

kantin tv'nin seçtikleri..